Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Apie mus

Namai - Apie mus

Kompanijos profilis

"Best Times Mould & Plastic" yra plastikinių liejimo formų gamybos ir pagal užsakymą plastiko liejimo įmonė. Įmonė turi 15 metų patirtį liejimo formų gamybos ir plastiko liejimo pramonėje. "Best Times Mould & Plastic" buvo įkurta 2007 m., įsikūrusi Shenzhen mieste, Guangdongo provincijoje, Kinijoje.


"Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd." apima 6500 kvadratinių metrų gamyklą, kurioje dirba 130 darbuotojų. Mes turime profesionalią inžinerijos ir gamybos komandą, turinčią didelę patirtį formų gamybos ir plastiko liejimo srityje. Turime precizinį CNC apdirbimo centrą, EDM, veidrodinį EDM, vielos EDM, frezavimo stakles, šlifavimo stakles, kad pagamintume didelio tikslumo formas, kad atitiktume klientų reikalavimus dėl kainos, aukštos kokybės ir greito pristatymo laiko.


"Best Times Mould & Plastic" taip pat yra aprūpintos pažangiomis plastiko liejimo liejimo mašinomis nuo 60 tonų iki 2500 tonų suspaudimo jėgos, įskaitant kelių kadrų liejimo mašiną, skirtą 2 ir 3 šūvių liejimui.

Mūsų komanda

„Best Times Mould & Plastic“ sudaro profesionalių inžinierių ir verslo grupes, kurių dauguma turi daugiau nei 10 metų patirtį formų gamybos ir liejimo pramonėje, ypač medicinos, elektronikos ir automobilių gaminių pramonėje. Mūsų komandą sudaro 10 pelėsių. dizaineriai, 2 pasiūlymų inžinieriai, 5 projektų inžinieriai, 3 Q.C inžinieriai, 8 pardavimų specialistų komanda, gebanti aptarnauti mūsų klientus iš JAV, Kanados, Vokietijos, Prancūzijos, JK, Ispanijos, Lenkijos, Čekijos ir kt.

Mūsų galimybės ir paslaugos, įskaitant

Sužinokite daugiau

Mūsų aptarnaujamos rinkos

„Best Times Mould & Plastic“ aptarnauja mūsų klientus iš automobilių, elektronikos, medicinos ir laboratorijų, namų apyvokos reikmenų, buitinės technikos, telekomunikacijų, apšvietimo, elektros, pramoninės įrangos, paketų, vamzdžių jungiamųjų detalių, sporto ir laisvalaikio, žaislų, motociklų, virtuvės reikmenų. ir kt.

Mumis pasitiki daug klientų iš JAV, Kanados, Vokietijos, Prancūzijos, JK, Ispanijos, Lenkijos, Čekijos ir kt. Mes esame čia, kad patenkintume jūsų poreikius, susijusius su naujais projektais ir produktais.

Prašyti kainos pasiūlymo