Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Paslaugos

Namai - Paslaugos

Dalių projektavimas ir prototipų kūrimas

Jei galite apie tai svajoti, mes galime jį sukurti.

Geriausi laikai pelėsių ir plastikinių gaminių technologijos Ltd. turi daugialypius projektavimo ir kūrimo pajėgumus, bendradarbiaudama su įvairia mūsų klientų baze, kad sukurtų itin kūrybingus gaminių dizaino sprendimus. Dirbdami su klientais nuo pradedančiųjų įmonių iki didelių originalios įrangos gamintojų, efektyviai ir sklandžiai pateikiame rinkai produktų idėjas naudodami visiškai integruotą „Best Times Mould“ produktų kūrimo galimybių rinkinį.


Pradedant nuo koncepcijos ir skaitmeninio dizaino, mūsų patyrusių dizainerių komanda perima kliento viziją ir ją įgyvendina. Savo inžinerinėmis galimybėmis patvirtiname užsakovo vizijos funkcionalumą išlaikant kūrybinį įvaizdį. Mes gaminame viso dydžio molio modelius naudodami mūsų itin tikslius 5 ašių malūnus. Atlikta su aukščiausia kokybe ir įsipareigojimu,


Geriausi laikai pelėsių ir plastikinių gaminių technologijos Ltd. „Creative Services“ palaiko klientų poreikius nuo idėjų kūrimo iki gamybos lygio leidimų ir prototipų.


Jūs apibrėžiate pagrindą – Mes siūlome sprendimus.

Produkto dizainas

Produkto dizainas

Produkto dizainas

Produkto dizainas

Prototipas

Prototipas

Prototipas

Prototipas

Prototipas

Prototipas

Prototipas

Prototipas

Mūsų inžinieriai dirbs kartu su jumis kurdami jūsų individualų dalių dizainą ir prototipą prieš formų gamybą ir plastiko liejimą įpurškimu, kad užtikrintų, jog dizainas 100% atitiktų klientų įrankių standartus ir liejimo reikalavimus.

Prašyti kainos pasiūlymo