Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Kokybės kontrolė

Namai - Projektų valdymas - Kokybės kontrolė

Kokybės kontrolė

Kokybės kontrolė


"Best Times Mould & Plastic" yra ISO 9001:2015 registruota pelėsių gamykla, kurioje naudojami moksliniai matavimo metodai. Įsipareigojame neaukoti kokybės dėl greičio ir kainos, bet tiekiame aukščiausios kokybės formas ir išlieti dalis mūsų klientams su visapusiška kokybės kontrolė tiekimo, gamybos ir galutinės gamybos metu etapai. Turime CMM, kurio matavimo tikslumas yra 0,001 mm, projektorių, aukščio matuoklį, kietumą testeris ir pan., kad įsitikintumėte, jog kiekviena dalis ir komponentas atitinka jūsų reikalavimus.

"Best Times Mould & Plastic" turi nepriklausomą kokybės kontrolės skyrių, kuris kontroliuoja kiekvieną kokybės tikrinimo žingsnį nuo gaunamo medžiaga, gamybos procesas, surinkimas, pakavimas, taip pat krovinio pervežimas. Mes nustatėme kokybę kiekvieno proceso vertinimo programa, siekiant užtikrinti geriausią kokybę ir profesionaliausią aptarnavimą mūsų klientams. Mes atlikti visas patikrinimo ataskaitas, tokias kaip mėnesinė / sezoninė / metinė kokybės analizės ataskaita, CPK, FAI, IQ, OQ, PC, PPAP, PFMEA ir kt.

Atliekame visas patikrinimo ataskaitas, tokias kaip mėnesinė / sezoninė / metinė kokybės analizės ataskaita, CPK, FAI, IQ, OQ, PC, PPAP, PFMEA ir kt.

QC procedūra:

1.DFM kokybės kontrolė

2.Pelėsių srauto kokybės kontrolė

3. Formos plieno kietumo patikrinimas

4.Pelėsių elektrodų patikrinimas

5. Šerdies ir ertmės patikrinimas

6.Patikra prieš surinkimą

7. Bandymo ataskaita ir mėginio patikrinimas

8.Gamybos proceso kokybės kontrolė

9.OQC patikrinimas

Kokybės kontrolės įranga

Kokybės kontrolės įranga

Kokybės kontrolės įranga

Kokybės kontrolės įranga

Kokybės kontrolės įranga

Kokybės kontrolės įranga

Kokybės kontrolės įranga