Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Techninis centras

Namai - Projektų valdymas - Techninis centras - Kas yra plastikinė įpurškimo forma?

Kas yra plastikinė įpurškimo forma?

03. 09, 2022

Įpurškimo forma yra įrankis, skirtas plastikui suformuoti suprojektuotą formą ir matmenis, todėl mūsų laikais masinė gamyba tampa daug ekonomiškesnė ir efektyvesnė, ji buvo vadinama pramonės motina. Neįsivaizduojate, kaip paprasti žmonės įperka automobilį, jei komponentai gaminami plikomis rankomis. Apsidairykite aplinkui, kad ir kur dabar būtumėte, matote daugybę plastiko gaminių. Visos jos pagamintos iš įpurškimo formų.

Iš esmės formos susideda iš 2 pagrindinių dalių: ertmės ir šerdies, ertmės pusė sudaro pagrindinį išorinį paviršių, šerdies pusė – išorines liejamos dalies savybes. , formavimo apdorojimo metu; šerdis ir ertmė bus atskirtos, kad dalis būtų pašalinta. Idealiu atveju dalis gali būti formuojama tiesiogiai iš ertmės ir šerdies. Tačiau daugeliu atvejų, be ertmės ir šerdies, reikia sudėtingų mechanizmų, kai suformuotas objektyvas yra sudėtingas, daugiausia dėl to, kad dalių negalima visiškai atlaisvinti 2 kryptimis, tai buvo vadinama apatine įpjova, kurios negali atlaisvinti tiesiogiai šerdyje ir ertmėje, yra keltuvai ir slankikliai, serijos mechanizmai yra sukurti taip, kad atlaisvintų įpjovas, todėl bet kokia įpurškimo formos sėkmė labai priklauso nuo konstrukcijos.

Įpurškimo forma yra tikslus įrankis ir taip pat turi būti pakankamai tvirtas, kad atlaikytų tūkstančius aukšto slėgio liejimo ciklų, todėl įpurškimo formos medžiaga turi būti atsargiai; Paprastai tai yra specialus ir brangus plienas. Įpurškimo formų gamybos būdas buvo pakeistas kartu su šiuolaikinių technologijų plėtra, pagrindiniai etapai yra CNC frezavimas, gręžimas, EDM, vielos pjovimas, CAD / CAE / CAM technologija, naudojama plačiame diapazone. - pelėsių gamybos laikas vis trumpesnis.

Kas yra plastikinė įpurškimo forma? =31