Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Tinklaraščiai/naujienos

Namai - Apie mus - Tinklaraščiai/naujienos - Karšto bėgelio sistema plastikinėms įpurškimo formoms Žinios

Karšto bėgelio sistema plastikinėms įpurškimo formoms Žinios

03. 08, 2022

Kodėl mums reikia karšto bėgelio sistemos plastiko įpurškimo formoms?

Formos šaltasis bėgis reiškia atkarpą tarp formos ertmės ir vartų. Išlydytas plastikas išlaiko savo sklandumą bėgiko viduje dėl įpurškimo slėgio ir savo šilumos. Tačiau bėgikas, kaip liejimo medžiagos dalis, nėra jokia gaminio dalis. Dėl to, projektuodami formą, turime atsižvelgti ne tik į užpildymą, bet ir į medžiagas taupančią gamybą, trumpinant arba mažinant bėgelį; Tiesą sakant, mums labai sunku turėti tiek per šaltą bėgiką.bet karšto bėgelio sistema gali išspręsti šią problemą.


Hot Runners tipai ir pritaikymas:

Naudojant karštą bėgelį labai svarbu tinkamai parinkti vartų tipą, nes nuo vartų tipo tiesiogiai priklauso karštosios takų komponentų parinkimas bei formų gamyba ir projektavimas. Todėl karštą bėgą galima suskirstyti į 3 tipus, atsižvelgiant į vartų tipą, t. y. (1) karšto antgalio karštųjų bėgelių sistemą, (2) karštųjų bėgelių sistemą ir (3) vožtuvo sklendę.


Hot Tip Hot Runner

Tai plačiausiai taikoma karšto bėgelio sistema, nes kiekvienas karšto bėgelio tiekėjas teikia šią sistemą. Nors skirtingų tiekėjų sistemose yra skirtingi skirtingų formų ir dydžių purkštukai ir purkštukų įdėklai, jos veikia lygiai taip pat, ty tiksliai sureguliuoja ir kontroliuoja liejimo temperatūrą prie vartų, naudojant metodą, kuris sujungia karštą įdėklą antgalio priekyje. antgalis su aušinimo sistema. Kiekviena karšto bėgimo įmonė investavo daug pinigų į karštųjų antgalių mokslinius tyrimus ir plėtrą.


Karšto antgalio karšto bėgelio sistema gali būti naudojama daugeliui plastikinių liejimo medžiagų, tokių kaip PP, PE, PS, LCP, PA, PET, PBT, PEEK, POM, PEI, PMMA, ABS, PVC, PC, PSU ir TPU. ir tt Bendrai kalbant, karšto antgalio vartai naudojami vidutinio ir mažo dydžio detalėms gaminti, pvz. tinka makro dalių gamybai. Vartų skersmuo paprastai yra nuo 0,5 mm iki 2,0 mm.


Sprue Gating Hot Runner

Spyruoklėje išlydytas plastikas per atvirą vamzdį patenka į formos ertmę. Lydymosi srauto slėgio nuostoliai vartų srityje yra labai maži. Karštųjų bėgelių sistema labiau tinka vidutinio ir didelio dydžio dalių gamybai. vartų žymė bus geriau matoma dėl didesnio dydžio . Taigi, spyruoklinių vartų karštųjų bėgelių sistema dažniausiai taikoma vidaus gaminiams ar komponentams, kuriems nekeliami aukšti reikalavimai vartų žymių išvaizdai. Be to, spyruokliniai užtvarai dažnai naudojami kartu su šaltąja bėga, t. y. spyruoklinio antgalį imant pagrindiniu bėgeliu ir sraigtu, o išilgai šalto bėgelio projektuojant spyruoklinio sklendes. Programoje spyruokliniai vartai gali būti didesni, kad sklandžiai tekėtų, nes vartų žymės ant šalto bėgio nėra svarbios.


Valve Gating Hot Runner

Vožtuvų uždarymo karšto bėgelio sistema yra dar viena karštųjų bėgelių sistema, kurią tiekia pasaulinės pagrindinės karštųjų bėgelių įmonės. Per vožtuvo kaiščio valdiklį ši adatų sistema mechaniškai atidaro arba uždaro vartus iš anksto nustatytu laiku. Šio tipo karšto bėgio bėgeliai pasižymi ankstesnių 2 sistemų pranašumais (Hot Tip Hot Runner ir Sprue Gating Hot Runner), pvz., rankiniu būdu valdo vartų atidarymo/uždarymo laiką, užtikrina sklandų ir blizgų vartų žymę ir išplečia karšto bėgio taikymo sritį.

(Geriausių laikų pelėsių ir plastikinių gaminių technologija Ltd.)


Karšto bėgelio sistema plastiko įpurškimui pelėsių žinios


Karšto bėgelio sistema plastiko įpurškimui pelėsių žinios