Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Tinklaraščiai/naujienos

Namai - Apie mus - Tinklaraščiai/naujienos - Kaip pasirinkti ir nustatyti plastiko dervos medžiagas jūsų plastiko liejimo gaminio projektui?

Kaip pasirinkti ir nustatyti plastiko dervos medžiagas jūsų plastiko liejimo gaminio projektui?

03. 01, 2022

Šiandieninėje rinkoje klientai gali rinktis iš daugybės medžiagų. Todėl plastikinių liejimo dervos medžiagų atrankos procesas pradžioje yra labai sudėtingas. Įmonėje „Best Times mold & Plastic Products Technology Ltd.“ puikiai žinome, kad kiekviena plastikinė derva turi savo unikalių savybių ir privalumų, todėl glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, kad pasirinktume tinkamas medžiagas jų gamybos projektams.


Toliau pateikiamos kelios dažniausiai naudojamos dervos medžiagos:


ABS

Dėl didžiausios smūgio jėgos ir mechaninio stiprumo ABS (akrilonitrilo-butadieno-stirenas) plačiau naudojamas įvairiose pramonės šakose – nuo automobilių iki vamzdynų gamybos. Metalinė danga lengviausiai tvirtinasi prie ABS, todėl ši medžiaga labai tinka telefonų, dušo galvučių ir rankinių gaminių gamybai. Tačiau ši medžiaga nėra labai atspari chemikalams, todėl geriau jos nenaudoti ten, kur reikalinga elektros izoliacija arba atsparumas ultravioletiniams spinduliams.


Acetalas / POM

POM, taip pat žinomas kaip Acetal, pasižymi puikiu paviršiaus tepimu, atsparumu slinkimui (atminčiai) ir cheminiams tirpikliams. Tai ideali medžiaga maisto, gėrimų, mechanikos, automobilių ir namų ūkio pramonėje. Dažniausiai šią dervą renkamės žaislų komponentams, taip pat krumpliaračiams ir guoliams gaminti. Be to, jis dažnai taikomas automobilių ir namų apyvokos prekių gamyboje. Tačiau tai nėra geras pasirinkimas naudojant aukštą temperatūrą.


Polipropilenas

Polipropilenas, paprastai žinomas kaip PP, yra žinomas dėl savo lankstumo pakavimo, skysčių tvarkymo ir apdorojimo, namų apyvokos gaminių ir kai kurių automobilių dalių. Nors polipropilenas yra degi medžiaga ir pažeidžiama ultravioletinių spindulių, jis vis tiek turi gerą cheminį ir elektrinį atsparumą. Dauguma PP rūšių yra degios ir jautrios UV spinduliuotės skilimui.


HIPS

HIPS – stipriai veikiantis polistirenas – tai kieta medžiaga, pasižyminti mažomis sąnaudomis ir pritaikomu paviršiumi. Šią medžiagą lengva spausdinti, klijuoti, klijuoti ir dekoruoti, ji yra labiau paplitusi verslo, ekranų, spausdinimo, grafikos ir prototipų pramonėje. Nors jis yra degus, rinkoje yra antipirenų veislių.


LDPE

LDPE, ty mažo tankio polietilenas, yra polietileno versija, pasižyminti didžiausiu lankstumu. Jis pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir stipriu smūgiu. Ši medžiaga dažniausiai naudojama daugelio plataus vartojimo prekių, namų apyvokos prekių, taip pat medicinos reikmenų ir laidų gamyboje. Tačiau šią medžiagą sunku klijuoti, todėl geriau jos nenaudoti esant ekstremalioms oro sąlygoms ar aukštai temperatūrai.


Pagrindinės aplinkybės renkantis dervos medžiagas:

Rinkdamiesi dervos medžiagą savo gamybos projektui, atminkite šiuos kintamuosius:

· Atsparumas smūgiui ‿Kai kuriems plastikiniams gaminiams reikia didesnio pagrindo stiprumo nei kitiems, todėl dervos medžiagos atsparumas smūgiams IZOD turėtų būti nustatytas prieš pradedant formuoti.

· Tempimo stipris ‿Mes paprastai naudojame didžiausią tempimo arba ribinį stiprumą, kad išmatuotų dervos atsparumą tempimui ir jos gebėjimą atlaikyti tam tikrą apkrovą.

· Lankstumo modulis ‿kiek medžiaga gali būti sulenkta nepažeista ir vis tiek gali grįžti į pradinę formą.

· Atsparumas karščiui ‿Kai kurių plastikinių gaminių, kuriems reikalinga izoliacija arba tolerancija santykinai platesniam temperatūros sąlygų diapazonui, atsparumas karščiui yra labai svarbus.

· Vandens sugertis ‿kiek vandens sugeria medžiaga po 24 valandų panardinimo, paprastai matuojama procentais.


Dervų medžiagų pasirinkimas jūsų projektui


Jei prieš pradėdami formuoti pasirinksite tinkamiausią dervos medžiagą, ne tik sutaupysite laiko ir sąnaudų, bet ir užtikrinsite aukščiausią įmanomą produkcijos našumo ir gamybos lygį. Norėdami garantuoti idealų dervos medžiagos pasirinkimą, siūlome pasikonsultuoti su kvalifikuota plastiko liejimo įpurškimo įmone (Best Times mold & Plastic products Technology Ltd.)


Kaip pasirinkti