Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Tinklaraščiai/naujienos

Namai - Apie mus - Tinklaraščiai/naujienos - Kaip rasti profesionalų plastikinių formų ir įrankių tiekėją su konkurencinga kaina iš Kinijos?

Kaip rasti profesionalų plastikinių formų ir įrankių tiekėją su konkurencinga kaina iš Kinijos?

02. 28, 2022

Plastikinis įpurškimas vis labiau populiarėja šiuolaikinėje pramoninės gamybos aplinkoje. Jei norite pagaminti pakartotinės masės pigų gaminį, liejimo sprendimas bus greičiausias ir pigiausias sprendimas jums. Taigi labai svarbu rasti profesionalų plastikinių formų ir įrankių tiekėją, kad būtų galima sukurti aukštos kokybės plastikines formas ir įrankius už konkurencingą kainą bet kokiems naujiems plastiko liejimo poreikiams / projektams. Kinijos formos bus geriausias jūsų pasirinkimas, jei rasite konkurencingos kainos formos sprendimą


Paimkite pavyzdį iš automobilių pramonės, mažo lengvojo automobilio, jam reikia maždaug 6 000 įrankių rinkinių (įskaitant plastikinius įpurškimo įrankius, štampavimo įrankius, putplasčio įrankius ir liejimo įrankius). Paprastai, jei jūsų įmonė Jei esate pasaulinis savo pramonės lyderis, turėtumėte turėti griežtą ir stabilią tiekimo grandinės sistemą ir norėtumėte tiesiogiai pasirinkti 1 arba 2 lygio automobilių tiekėją. Bet jei esate 2 pakopos automobilių įmonė, kaip galite pasirinkti savo tiekėją, ypač savo įrankių tiekėjui? Vis tiek rinkitės pramoninį įrankių lyderį ar tiesiog rinkitės mažiausios kainos tiekėją? Atrodo, kad tai nėra geras pasirinkimas jums. Jei pasirenkate įmonę, kuri teikia paslaugas pirmaujančiai įmonei, paprastai yra daug didesnės sąnaudos ir mažesnis reakcijos laikas ir aptarnavimas. Jei pasirinksite pigiausią tiekėją, jis gali turėti labai prastos kokybės ir kitų pavojų. Per daug įmonių patenka į šias dvi klaidingas tiekimo strategijas ir visada skundžiasi, kad jos yra tokios blogos ir neturi kito pasirinkimo.


Geriausių laikų pelėsių ir plastikinių gaminių technologija Ltd kaip vidutinio dydžio profesionali plastikinių liejimo formų gamintoja, stengiamės būti jūsų strateginiu ilgalaikiu plastikinių liejimo formų ir įrankių partneriu už konkurencingą kainą. Daugelį metų aptarnaujame daug klientų iš Amerikos, Kanados, ES ir kt., o reputaciją kuriame pasitelkę aukštą kokybę ir didelę patirtį.


Jei radote užsakomųjų įrankių tiekėją iš mažų sąnaudų srities, jei surandate patikimą ir profesionalų plastiko liejimo liejimo tiekėją, praneškite man, mes padėsime jums rasti geresnį sprendimą. Praneškite man ir mes suteiksime daugiau pasitikėjimo jūsų naujam projektui.


Kaip rasti profesionalią plastiko formą