Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

Paštas:

Techninis centras

Namai - Projektų valdymas - Techninis centras - Termoreaktyvios formos Įvadas

Termoreaktyvios formos Įvadas

03. 09, 2022

„Best Times Mould“ taip pat specializuojasi SMC / BMC / GMT / LFT formų gamyboje daugiau nei dešimt metų.


SMC (lakštinio formų junginys) yra polimerinės dervos, įdėklų užpildų, pluošto armatūros, katalizatoriaus, pigmentų, stabilizatorių, atpalaiduojančių medžiagų ir tirštiklių mišinys. SMC gamyba yra nuolatinis procesas.


Šio proceso metu gaunamos labai stiprios, sudėtingos įvairių dydžių dalys. Suderinti metaliniai štampai montuojami į hidraulinį liejimo presą. Medžiagos įkrova rankiniu būdu arba robotu įdedama į formą; šildomos formos pusės uždaromos ir veikiamas iki 2000 psi slėgis. Ciklo trukmė svyruoja nuo vienos iki penkių minučių, priklausomai nuo dalies dydžio ir storio. Galima įlieti tokias funkcijas kaip briaunelės, įvorės ir įdėklai.


Kompresiniu būdu suformuotos stiklo pluošto dalys pasižymi tinklo dydžiu ir forma, dviem puikiais paviršiais ir išskirtiniu dalių pakartojamumu. Apipjaustymo ir apdailos išlaidos minimalios.


Galimos įrankio formos dangos ir vakuuminė sistema, kuri pagerina paviršiaus dažymo savybes ir pašalina grunto poreikį.


Spalvų junginiai gali būti pritaikyti.


SMC liejimo dalių pranašumas yra toks:

1. Geras matmenų stabilumas, įskaitant puikų šiluminį atsparumą.

2. Pigmentuoti, kad būtų suformuota formuojama spalva, geriausia išvaizda su pelėsių tekstūra.

3. Puikus turto išlaikymas šaltoje ir karštoje aplinkoje.

4. Tinka naudoti lauke, kai yra UV ir vandens poveikio.


BMC (birių formavimo mišinių) formoje naudojamas termoreaktingas plastikas, sudarytas iš polimerinės dervos, įvairių įdėklų užpildų, pluošto armatūros, katalizatorių, stabilizatorių ir pigmentų, kurie sudaro klampią medžiagą. Jis yra labai užpildytas ir sustiprintas trumpais pluoštais.


BMC galima įsigyti dideliuose maišuose ir šliužų pavidalu. Maišymo operacija gali būti atliekama keliais būdais. Yra trys būdai, kaip sumaišyti stiklą su pasta: nuolatinis sraigtinis maišytuvas, sigma peilių maišytuvas ir plūgo ašmenų maišytuvas. Pasirinktas procesas priklauso nuo konkrečių gaminio savybių, produkto formos ir tūrio.


Priklausomai nuo galutinio naudojimo, junginiai yra suformuluoti taip, kad būtų užtikrinta griežta matmenų kontrolė, atsparumas liepsnai, didelis dielektrinis stiprumas, atsparumas korozijai ir dėmėms bei spalvos stabilumas. Dėl puikių tekėjimo charakteristikų BMC forma puikiai tinka įvairioms reikmėms, kurioms reikalingas detalių ir matmenų tikslumas. Medžiaga yra įvairių spalvų.


Be to, BMC formos tinka presavimui arba liejimui. BMC presavimo formavimas naudojamas sudėtingiems komponentams, tokiems kaip elektros įranga, automobilių dalys, elektros prietaisų ir įrankių korpusai, gaminti dideliais pramoniniais kiekiais.


GMT yra stiklo kilimėliu sustiprintas termoplastikas, tam tikras lakštų liejimo mišinys su pluoštu sustiprintu termoplastu. Jis gaminamas ant didžiulių laminavimo aparatų, naudojant termoplastinę dervą ir vieną ar daugiau armatūros formų. Proceso metu gaunamas lengvas, iš dalies sutvirtintas, pusgaminis lakštų formos kompozitas. Dauguma formų gaminamos nuo 1300 mm iki 1400 mm pločio. Tačiau kai kurios naujesnės formos yra pagamintos didesnio, bet patentuoto pločio. Lapas gali būti supjaustytas pagal dydį, kad tiktų įrankyje tam tikram pritaikymui, taip pat gali būti dekoratyvus arba funkcinis paviršius, laminuotas vienoje pusėje. GMT liejimo forma leidžia gaminti dideles dalis su mažomis įrankių sąnaudomis ir greitu ciklo laiku naudojant presavimo formavimą. Dalių konsolidavimo galimybė suteikia galimybę dar labiau sumažinti svorį ir išlaidas.


GMT formos dalių pranašumas: regeneruoto, žemo formavimo slėgio panaudojimas, ilgas saugojimo laikotarpis, trumpas formavimo ciklas, didelis gamybos efektyvumas.


GMT pelėsiai dažniausiai naudojami automobilių ir statybos bei statybos, chemijos pramonės, pakavimo, sporto įrangos ir kt.


LFT yra masinė liejimo medžiaga, turinti ištisinius pluošto siūlus, einančius per visą granulės ilgį, todėl šios medžiagos vienu metu pagerina stiprumą, standumą ir atsparumą smūgiams plačiame temperatūrų diapazone.


Tuo tarpu D-LFT (tiesioginio ilgo pluošto termoplastiką) galima naudoti įpurškimui arba presavimui. Daugumoje D-LFT sistemų stiklas tiekiamas į dviejų sraigčių ekstruderį (TSE), kur jis susmulkinamas varžtais, kai sumaišomas su išlydytu polimeru ir priedais, kurie buvo dozuoti atskirai. Siekdamos pagerinti paviršiaus apdailą, kai kuriose sistemose naudojami peiliai, kad prieš įeinant į TSE iš anksto susmulkintų pusverpius. Šiuo metodu paprastai gaunamas trumpesnis pluoštas,o naudojant tiesioginį svyruojantį pašarą gaunami ilgi pluoštai ir dalys, pasižyminčios aukštesnėmis struktūrinėmis savybėmis.


D-LFT formos pranašumas yra tas, kad ji gali sumažinti gamybos sąnaudas pašalinant pusgaminius ir logistikos pastangas bei padidinti gamybos lankstumą.


Turime sėkmingos patirties gaminant įvairias formas:

· Automobilių dalys: buferis, variklio gaubtas, važiuoklė, priekinis skydelis, sunkvežimio durys, prietaisų skydelis, lempos gaubtas, kojelė, sparnas ir kt.

· Ryšių ir elektros prietaisai: elektros skaitiklių dėžė, kabelių atšakų dėžė, transformavimo ir paskirstymo dėžė, oro kondicionierius, palydovinė antena ir kt.

· Santechnikos ir virtuvės reikmenys: vonia, praustuvas, kriauklė, lubų plokštės, važiuoklė, sienų dailylentės ir kt.

· Durys: turime unikalią patirtį gaminant SMC/MDF/HDF durų dangos formas su medienos drožlėmis.

· Transportas: SMC motorinė valtis, SMC geležinkelio rėmas, traukinio sėdynė, stogas, lango rėmas, tualetas ir kt.

· Konstrukcija: vandens bakas, septikas ir kt.

Žymos: SMC Tuck Roof Mould China, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pritaikyta, kaina, pagaminta Kinijoje, automobilių dalių forma, BMC forma, sanitarinių gaminių forma, LFT forma, traukinių ir greitųjų geležinkelių forma , SMC liejimo formos, motorlaivių formos, durų formos, SMC sėdynių formos, naujos energijos automobilių formos, Kinijos lakštų formų mišinys, Kinijos BMC, Kinijos birių formų mišinys, Kinijos LFT formos (ilgo pluošto termoplastikai), Kinijos GMT stiklo kilimėliu sustiprintas termoplastikas. Termoreaktyvios formos Kinija